Rozhodčí na Náměšťskou výstavu... zde

 

Rozhodčí OV Náměšť 19.6. 2022

  • Oblastní výstava

Miroslav Václavík       - II., X.

Zdenka Jílková           - VIII., NON

Petr Řehánek              - III., V. 

Smékal Dalibor             -  IV.

Chrpová Veronika        - VII. , část IX

Dolejšová Olga             - I.

Hana Ahrens  (AU)       -  VI., část IX.

  • Oblastní klubová výstava Retriever Clubu CZ

Labrador retriever - Sigrid Holzer (Rakousko)
Curly Coated retriever, Chesapeake Bay Retriever, Zlatý retriever  - Claudia Berchtold (Rakousko)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Flatcoated retriever - Barbara Krumpak (Slovinsko)

 

 

Rozhodčí na SV a KV  Náměšť 18.6. 2022

 
  • Oblastní klubová výstava jezevčíků bez CAC       - Lenka Fairaislová    - standardní jezevčíci
  •                                                                              -   Lenka Burešová       - miniaturní rázy

 

● Klubová výstava Klubu německých krátkosrstých ohařů , CAC           Dalibor Smékal, Oldřich Nehyba                                                                                                                   

● Klubová výstava Klubu chovatelů českých fousků s KV, CAC              Jaroslav  Havlát

● Klubová výstava Klubu dlouhosrstých ohařů, CAC -                             Luboš  Šlapanský

● Klubová výstava Staffordshire bullterier club, CAC                               

  Jaroslava Poulova Edbrios (IRL) - mladí psi a feny, BOJ.

  Philip O´Brien Edbrios (IRL) - psi štěňata, dorost, mezitřída, otevřená, pracovní, čestná, veteránů, vítězů - BOB.

 Kerstin Buss  (DE)  - feny štěňata, dorost, mezitřída, otevřená, pracovní, čestná, veteránů, vítězů -  BOS

           

● Klubová výstava Klubu karelských medvědích psů a lajek s KV, CAC -        Lenka Frnčová 

● Klubová výstava Moravskoslezského klubu anglických ohařů, CAC      Lucie Studýnková - anglický setr

                                                                                                                    Zuzana Nedavašková - gordonsetr

                                                                                                                    Hana  Kunfalvi - ostatní plemena

                                                                                                                   

● Klubová výstava Shiba klubu ČR, CAC                                                   Zdena Jílková 

● Klubová výstava Lhasa Apso klubu ČR s KV,  CAC                                Lenka Frnčová

● Klubová výstava Retriever klubu CZ bez KV, CAC

Zlatý retriever - Sigrid Holzer (Rakousko)
Curly Coated retriever, Chesapeake Bay Retriever, Labrador retriever, - Barbara Krumpak (Slovinsko)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Flatcoated retriever - Claudia Berchtold (Rakousko)

 

● Speciální výstava Klubu hrubosrstých a maďarských ohařů s KV, CAC 

Hana Ahrens (AU) - hrubosrstá plemena, necacové třídy MOK

- Tapaszto Sándor (HUN) -  MOK třídy s CAC, CAJC 

 

● Speciální výstava Klubu chovatelů švýcarských honičů s SV, CAC   - Svatava Beránková (CZ)

● Speciální výstava Klubu chovatelů Leonbergerů ČR, s SV                 - Zdena Jílková