Závěrečné soutěže 2017

 

1.      Nejlepší pár – 1. - 3. místo  (pár musí tvoři pes a fena)

2.      Nejlepší chovatelská stanice – 1. – 3. místo   (3 – 5  jedinců z jedné chovatelské stanice)

3.      Nejlepší štěně – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci pes i fena, kteří obdrželi v třídě štěňat ocenění známkou VELMI NADĚJNÁ 1)

4.      Nejlepší dorost – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci pes i fena, kteří obdrželi v třídě dorost ocenění známku VELMI NADĚJNÁ 1)

5.      Nejlepší veterán – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci pes i fena, kteří obdrželi v třídě veterán ocenění známku Výborný 1)

6.      Nejlepší třídy čestné – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci pes i fena, kteří obdrželi v třídě čestná ocenění známku Výborný 1)

7.      Nejlepší mladý jedinec výstavy

·        Pes – 1. - 3. místo (nastupují všichni jedinci psi, kteří obdrželi v třídě mladých ocenění známku Výborný 1)

·        Fena – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci feny, kteří obdrželi v třídě mladých ocenění známku Výborný 1)

8.      Nejlepší dospělý jedinec výstavy

·        Pes – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci psi, kteří obdrželi titul Oblastní vítěz pes)

·        Fena – 1. – 3. místo (nastupují všichni jedinci feny, kteří obdrželi titul Oblastní vítěz fena)

9.      Nejlepší mladý jedinec výstavy – 1. (nastupuje nejlepší mladý pes a mladá fena, která se umístila na 1. místě v soutěži o nejlepšího mladého jedince výstavy)

10.   Nejlepší dospělý jedinec výstavy – 1. (nastupuje nejlepší dospělý pes a fena, která se umístila na 1. místě v soutěži o nejlepšího dospělého jedince výstavy)

 

Závěrečné soutěže jsou určeny  pouze pro všechny jedince účastněné na výstavě v Náměšti na Hané dne 17.6.2017 (oblastní, klubové a speciální)  a proběhnou na nádvoří zámku od 14 hodin.

Závěrečné soutěže jsou zdarma a výsledky soutěží se nezapisují do průkazu původu psa. Všichni ocenění v každé závěrečné soutěži obdrží pohár (1. – 3. místo) a cenu  (granule).